“Başiskele Cumhur İttifakı’nın 1 Numarası Olacak”


Cumhur İttifakı ve AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, Başiskele’nin mevcut Belediye Meclis Üyeleri ve Cumhur İttifakı’nın yeni Meclis Üyesi Adayları bir araya geldi.

Karşıyaka Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen istişare toplantısına Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral ve MHP Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın ve parti yöneticileri de katıldı.

Toplantıda AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı 31 Mart Yerel Seçim Manifestosu doğrultusunda “Gönül Belediyeciliği”ne vurgu yapılarak birlik ve beraberlik mesajı verildi.

YASİN ÖZLÜ: BAŞİSKELE’DE OY ORANIMIZ DAHA ÇOK ARTACAK

Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü toplantıda yaptığı konuşmada, “Çıktığımız bu yolda, başvuruda bulunan tüm arkadaşlarımızla beraber sıkı bir çalışma temposuna girecek ve Cumhur İttifakı’nın başarısı için birlikte mücadele ederek oy oranımızı Başiskele’de arttıracağız.” dedi.

Konuşmasında Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a ayrıca teşekkür eden Yasin Özlü, “Başiskele’de biz çok güzel bir profil çiziyoruz. Başkanımız Hüseyin Ayaz ilk günden beri bizi destekledi. Her zaman yanımızda oldu. AK Parti Başiskele İlçe Teşkilatımız, MHP Başiskele İlçe Teşkilatımız da bize desteklerini her zaman sürdürmeye devam ediyor. Bu birlikteliğimizi Kocaeli görüyor. Birlik ve beraberliğimizin bereketini 31 Mart akşamı yine Kocaeli’de birinci olarak görmek istiyoruz. Ben inanıyorum ki Başiskele 31 Mart akşamı Cumhur İttifakı’nın 1 numarası olacaktır.” diye konuştu.

BAŞKAN AYAZ: BİZLER MAZLUMLAR VE MAĞDURLAR İÇİN BURADAYIZ

Yasin Özlü’den sonra kürsüye çıkan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ise yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı verirken, “Biz Başiskele halkına hizmetkâr olmak için seçilmiş kişileriz. Bizler mazlumlar ve mağdurlar için buradayız. Burası sadece basit bir siyasi parti teşkilatı olarak görülmemeli. Burası bu millete gönül vermiş, fedakârlık yapmış, ben ancak bu millete hizmet edersem vatan evladı olabilirim düşüncesiyle yola çıkmış bir parti teşkilatıdır.” açıklamasında bulundu.

Bazılarının kavga beklentilerinin içinde olduğunu söyleyen Başkan Hüseyin Ayaz, onlara da cevap verdi.

Başkan Ayaz, “Bizim herhangi bir kırgınlık ve trip yapmamızın nedeni olarak arka planımızda bir şey olduğunu iddia edenler var. Bizim arka planımızda bir şey yok. Bizim davamız var ve biz bu davaya gönül verdik. Bu dava için, Yasin kardeşimize destek için sahada olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Başiskele’nin Kocaeli’de yine en yüksek oy oranına ulaşan ilçesi olacağını söyleyen Başkan Hüseyin Ayaz, “31 Mart akşamı Cumhur İttifakı’nın zafer sancağını en üstte hap birlikte dalgalandıracağız.” dedi.