“Başiskele’de Gönül Bağlarımızı Kuvvetlendireceğiz”


Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, Başiskele’de 2009’dan itibaren kurulan gönül bağlarını yeni dönemde daha çok kuvvetlendireceklerini söyledi.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ile kol kola, omuz omuza yerel seçim çalışmalarını sürdüren Yasin Özlü, AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral ve MHP Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın’ın da katılımıyla Mahmutpaşa, Seymen ve Damlar Mahallelerinde ayrı ayrı site toplantıları gerçekleştirdi.

Seçim Koordinasyon Merkezi’nin düzenlediği programlar kapmasında seçim çalışmalarına hız kesmeden her gün devam eden Yasin Özlü, Başiskeleli komşularından büyük teveccüh topluyor.  

Vatandaşların istek ve önerilerini büyük bir dikkatle dinleyen Özlü, “2009 yılında 5 beldemizin birleşmesiyle kurulan Başiskele ilçemizde, Kurucu Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz 10 yıllık süreçte ilçemizin değerine değer kattı. Hem maddi hem de manevi anlamda 5 beldemizin birleşmesinde, Başiskelemiz’in gelişmesinde ve Kocaeli’nin parmakla gösterilip gıpta ile takip edilmesinde büyük emeği olan Hüseyin Başkanımız’a ayrıca çok teşekkür ediyorum.” dedi.

“GÖNÜLDEN GÖNÜLE BAĞ KURACAK PROJELER YAPACAĞIZ

Yasin Özlü, “Başkanımız Hüseyin Ayaz’ın Başiskeleliler arasında kurduğu gönül birlikteliğini, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Gönül Belediyeciliği” manifestosuyla Başiskelemiz’de yapacağımız hizmetler ve eserlerle gönüllere girmeye, gönüller yapmaya devam edeceğiz. Vatandaşımızın rızası olmadan hiçbir iş yapmayacağız. Bizler gönülden gönüle bağ kuracak projeler yapacağız. Bunun için de durmadan çalışacağız ve 31 Mart’ta Başiskelemiz’e en güzel, en iyi, en kaliteli hizmetleri sunabileceğimiz bir neticeye ulaşmak için büyük bir gayretle çalışıyoruz.” diye konuştu.

“BİZİM LİDERİMİZ DÜNYA LİDERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN” Başiskele’de belediye başkanlığına aday olan bazılarının ilk piyasaya çıktıklarında hangi partiye mensup olduklarını gizlediklerini ifade eden Yasin Özlü, “AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını Başiskeleli hemşehrilerimize iletmemizden rahatsız olmuş. Biz dünya lideri olan, vatan ve millet sevdalısı, Cumhurbaşkanımızın selamı ile Başiskele’de başımız dik dolaşmaktan, vatandaşlarımızın kapılarını çalıp onlarla hasbihal etmekten  gurur ve onur duyuyoruz.” dedi.