“Herkesin ve Her Kesimin Hizmetkârı Olacağım”


Cumhur İttifakı ve AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, Karadenizliler Mahallesi’ne çıkartma yaparak Başiskeleli komşularıyla kucaklaşmaya devam ediyor.

Yasin Özlü, SKM programları kapsamında AK Parti Başiskele Teşkilatı’nın koordinesinde AK Parti Karedenizliler Mahallesi’nde kanaat önderlerini, hasta ve yaşlıları ziyaret etti.

Başiskele’de 7’den 70’e, kadın-erkek herkesin ve her kesimin kapısını çalan ve onların gönlüne dokunan Başkan Adayı Yasin Özlü, sokakta karşılaştığı geleceğin teminatı çocuklarla da ilgilendi. Özlü, çocuklara hediyeler dağıttı.

Herkesten ve her kesimden gelen istek ve önerilere önem verdiğini belirten Özlü, “Başiskelemizi bir bütün olarak eşit ve adil bir şekilde kucaklayacağız. Herkesin ve her kesimin hizmetkârı olmak için bu yola çıktık. Yaptığımız projeler ve hizmetlerle Başiskele’yi kalkındırmaya devam edeceğiz. Hemşehrilerimiz de Başiskeleli olmakla gurur duyacak” diye konuştu.

UMRE ZİYARETİ

Yasin Özlü, umreden dönen Başiskeleli hemşehrilerini evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Özlü, geçtiğimiz hafta Umre’den dönen Tahsin Açıkgöz’e ‘Hoş geldin’ demek için Karadenizliler Mahallesi’ndeki evine misafir oldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Açıkgöz ailesi, konuklarına hurma ve zemzem suyu ikram etti.