Mahalle ve Ev Ziyaretlerinde Yasin Özlü’ye Çocuklardan Sevgi Seli


AK Parti Başiskele Belediye Başkanı Adayı Yasin Özlü, Başiskele’nin dört bir köşesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlardan yoğun ilgi görürken, özellikle çocuklar Özlü’ye ayrı bir sevgi gösterisinde bulunuyorlar.

Başiskele’de 7’den 70’e herkese kaliteli hizmet sunarak onların gönüllerine girmeyi hedefleyen Özlü, ilçede gerçekleştirdiği ziyaretlerde çocuklar tarafından büyük coşkuyla karşılanıyor.

Kendisinin de 3 çocuk sahibi olmasından dolayı çocukları çok sevdiğini söyleyen Yasin Özlü, mahalle ve ev ziyaretlerinde çocuklar tarafından büyük coşkuyla karşılanmasından dolayı çok mutlu olduğunu söylüyor.

Özlü, “Çocuklar bizim geleceğimiz, geleceğimizin teminatı ve her şeyimiz. Biz onlar için varız. Onların geleceklerini hazırlamak için eğitimden sağlığa her türlü kaliteli hizmeti onları da düşünerek uzun ömürlü eserler bırakmaya devam edeceğiz. Çocukların sevgisi en saf sevgilerden biri. Bu sevgi bambaşka. Bu sevgiyle, aşkla, muhabbetle geleceğimizin teminatı çocuklarımız için tüm gayretimiz ve samimiyetimizle, tevazu içerisinde Başiskele’mizde dün olduğu gibi yarın da hizmetlerimizi devam ettireceğiz.” dedi.