Sıcak çay eşliğinde samimi sohbet


31 Mart Yerel Seçim süreciyle ilgili çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, ev ziyaretleri yaparak hemşehrileriyle istişareler yapmaya devam ediyor.

AK Parti Başiskele İlçe Başkanlığı SKM programları kapsamında kent genelinde kapı kapı dolaşan Özlü, gönül belediyeciliği şiarıyla Başiskele’de dokunmadık gönül bırakmıyor.

‘Tevazu, samimiyet ve gayret ile memleket işi gönül işi’ diyerek, gönül belediyeciliği sözüyle komşularının huzuruna çıkan Yasin Özlü, ev ziyaretlerini sürdürdü. İlk olarak Yuvacık Yakacık Mahallesi’nde bir site toplantısı gerçekleştiren Özlü, daha sonra Fatih Mahallesi Armoni Sitesi’nde komşularıyla bir araya geldi. Damlar Mahallesi ve Fatih Mahallesi’nde de komşularının evine misafir olan Yasin Özlü, istişareye önem veren bir anlayışla Başiskele’yi birlikte yöneteceğinin sinyallerini verdi.

Ziyaretlerde Başiskeleli hemşehrilerinin istek ve önerilerini dinleyen Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, “Bir bardak çayın deminde başlayan sohbetlerimiz bizler için en büyük birikim oluyor. Bizleri misafir eden hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Özlü, Mahmutpaşa Mahallesi’nde de yaşlı komşularını ve mahallenin kanaat önderlerini ziyaret ederek dualarını ve tavsiyelerini aldı. Başkan Adayı Yasin Özlü, yapılacak projeler hakkında komşularına bilgi verdi, komşularının istek ve önerilerini dinledi.