Yasin Özlü: “Başiskele’de Cumhur İttifakı İçin Herşey Yolunda”


Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, Yeniköy Merkez Mahallesi’nde mahallenin ileri gelen isimlerinden Nedim Küçükyıldız’ın ev sahipliğinde kanaat önderleri ile buluştu.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programa AK Parti Başiskeele İlçe Başkanı Mustafa Koral, MHP Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın, Meclis Üyesi adayları ve önceki dönem İl Genel Meclisi Başkanı Ali Ayaz da katıldı.

Programda Yeniköylü hemşehrilerine seslenen Başiskele Belediye Başkanı Adayı Yasin Özlü, misafirperverlikleri için komşularına teşekkür ederek sıcak ve samimi açıklamalarda bulundu.

Başiskele Belediye Başkanlığı’na aday olduğu ilk günden beri Yeniköy’den büyük bir destek ve enerji aldığını ifade eden Yasin Özlü, “Buranın naif insanları, sevgi dolu ve güleryüzleriyle misafirperverlikleriyle gerçekten bize büyük enerji verdiler. Bunu bir siyasi ağızla değil, tüm samimiyetimle söylüyorum. Yenköylü hemşehrilerim bizlere kapılarını, sofralarını ve gönüllerini açtılar. İnşallah bizler de onların gönüllerinde yer edinebilmek için gece gündüz demeden Yeniköylü komşularımıza hizmet edeceğiz.” dedi.

“Adaylığımız açıklandığından beri 72 gündür tevazu, samimiyet ve gayret ile Başiskele’de gece gündüz demeden, hızımızı kesmeden dur durak demeden koşturduk, hemşehrilerimizle bir araya geldik ve istişarelerde bulunduk.” diyen Yasin Özlü sözlerini şöyle sürdürdü:

“AK Parti ve MHP Başiskele İlçe Teşkilatlarımızın yoğun çalışmaları sayesinde, Başiskeleli komşularımızın büyük desteğiyle Cumhur İttifakı için Başiskele’de herşey yolunda elhamdülillah. Yeniköy’de şurada oluşturduğumuz tablo bize herşeyin yolunda olduğunu tekrar tekrar gösteriyor. Bu iş burada bitmiş Allah’ın izniyle.”