Yasin Özlü’den Belediye Çalışanlarına Müjde


Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, belediye işçilerine maaş müjdesi verdi.

Yasin Özlü, Başiskele Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde belediye personeliyle bir araya geldi. Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy’un da hazır bulunduğu toplantıda Yasin Özlü, KHK ile kadroya geçen taşeron işçilerin ücretlerinde iyileştirilme yapılacağını söyledi.

Özlü, burada yaptığı konuşmada Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ederek, “Hizmet İş Sendikası Başkanımızla da görüştük. Sizlerin mağduriyetinin farkındayız. Göreve seçilmem halinde Büyükşehir’in sağladığı şartlardaki gibi 635 TL zam inşallah yapacağız” dedi.

Çeşitli sınavlardan geçerek buralara kadar geldiğini ifade eden Yasin Özlü, “Bundan sonra da Allah nasip ederse memleketimize, milletimize hizmet etme yolunda sizlerle beraber bu sınava çıkacağız. Bu iş ekip işi, takım çalışması gerektirir. Bugüne kadar çalıştığımız her yerde takım çalışmasına önem verdik. Adaletten hiçbir zaman taviz vermedik. Çalışanlarımızı elimizden geldiğince korumaya çalıştık. Ecel mani olmazsa Allah nasip ederse Başiskele Belediye Başkanlığına seçilirsem, halkına birlikte hizmet edeceğiz. Yaklaşık 15 yıllık belediyeci olarak, Başiskele’nin bir evladı olarak hep birlikte hizmet edeceğimiz günleri iple çekiyorum. Heyecanım çok yüksek. Halkımıza daha çok hizmet ederek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın davasının yükünü hafifletmek için bu yola çıktık.” diye konuştu.