“31 Mart Zaferimizin Mimarları Yine Kadınlarımız Olacak”

AK Parti Başiskele İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen ‘Mahalle Buluşmaları’ programında konuşan Başiskele Belediye Başkanı Adayı Yasin Özlü, “31 Mart zaferimizin mimarları yine kadınlarımız olacak.” dedi.

Yasin Özlü, AK Parti davasının en önemli dinamikleri arasında yer alan fedakâr ve cefakâr Kadın Kolları Teşkilatı üyeleriyle bir araya geldi.

SKM programları kapsamında Bahçecik ve Karşıyaka Kültür Merkezleri’nde düzenlediği ‘Mahalle Buluşmaları’ programına, Başkan Adayı Yasin Özlü ile beraber, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Serpil Yılmaz, Başiskele Kadın Kolları Başkanı Dilek Karakuş, mahalle başkanları ve AK Parti’ye gönül veren kadınlar katıldı.

Programda konuşan Yasin Özlü, Başiskele’de yapılacak yeni projeler hakkında bilgiler verdi.

AK Parti davasının en önemli dinamikleri arasında kadınların yer aldığını ifade eden Özlü, “Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı kapı kapı dolaşıp anlatan Kadın Kollarımız, 31 Mart zaferimizin de mimarları olacaklar. Gece gündüz mücadele veren tüm kadınlarımıza buradan şükranlarımızı sunuyorum. İnanıyorum ki AK kadınlarımız bu yerel seçimde de bize verecekleri destekle bizi ileriye taşıyacak en büyük gücümüz olacak.” dedi.