Başiskele Güçlü ve Zeki Gençlerle Büyüyor

Tevazu, samimiyet ve gayretle, ‘memleket işi gönül işi’ diyerek, gönül belediyeciliği sözüyle Başiskeleli komşularının huzuruna çıkan AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı  Yasin Özlü, gençlere ayrı bir önem veriyor.

Kocaeli’nin en genç belediye başkan adayı olan Yasin Özlü, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığı açıklandığından beri en büyük desteği ve teveccühü gençlerden almaya devam ediyor.

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları kurucularından olan ve 2006-2009 yılları arasında 2. Dönem İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini de üstlenen Özlü, mahalle ve ev ziyaretlerinde 7’den 70’e herkes ve her kesimle bir araya gelirken, özellikle gençlerin coşkusu, heyecanı ve desteğinden çok memnun kalıyor.

Başiskele’nin gençlerinden büyük bir övgüyle söz eden Yasin Özlü, “Başiskele’nin öyle bir gençliği var ki; Kocaeli’nin hatta Türkiye’nin en enerji dolu, heyecanlı ve AK sevdalı gençliği. Bizim en büyük gücümüz gençlerimiz.” dedi.

Gençlerin talep ve önerilerine önem verdiklerini söyleyen Özlü, gençlerle yaptığı istişare toplantılarında Başiskele’de eğitim, spor ve gençlik projelerinin kaliteli ve hızlı bir şekilde aratarak devam edeceğini söyledi.

“BAŞİSKELE GENÇLİĞİ İLÇEMİZİN EN BÜYÜK GÜCÜ”

AK Parti Başiskele Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraaslan’ın önderliğinde Başiskeleli AK gençlerin kutlu dava için çok büyük bir gayretle çalıştıklarını ifade eden Yasin Özlü,  “Başiskele gençliği ilçemizin en büyük gücü. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve partimiz de gençlere çok büyük önem veriyor. Bizler Parti çalışmalarımızda gençlerimizle birlikte yürüyoruz. Türkiye’de kendi kendine yarışan bir partiyiz. Bu yarışta gençlerimizin gücüne ve aklına çok güveniyoruz. Bu yarışı hep birlikte kazanıp zafer sancağımızı birlikte dalgalandıracağız.” diye konuştu.