“Başiskele’de Gönül Belediyeciliği Rehberimizdir”

Cumhur İttifakı ve AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, kapı kapı gezerek ve çeşitli programlara katılarak hemşehrileriyle buluşmaya devam ediyor.

Ovacık’tan Sepetlipınar’a Serindere’den Servetiye’ye uçtan uca 209 km² alanda yaklaşık 100 bin nüfuslu Başiskele’de çalmadık kapı, sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmamak için seçim çalışmalarını sürdüren Yasin Özlü, 7’den 70’e herkesin gönlünü fethediyor.

Başkan Adayı Yasin Özlü, hasta ve yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletiyor. Kanaat önderi olarak gördüğü yaşlıların görüş ve önerilerini de dinleyen Özlü, onların hayr dualarını ve desteklerini de alıyor. Her zaman her yerde Başiskeleli komşularıyla buluşan ve görüşen Özlü, her mahallede ev toplantıları gerçekleştirmeye devam ediyor.

Son olarak Paşadağ Mahallesi’nde iki ayrı sitede toplantı yaparak komşularıyla bir araya gelen Yasin Özlü, projelerinin yer aldığı seçim beyannamesini Başiskeleli komşularıyla paylaşırken, “Başiskele için hayata geçirmek istediklerimizin sadece bir kısmını yansıtabildiğimiz beyannamemiz, aynı zamanda Gönül Belediyeciliği rehberimizdir.” diye konuştu.