Başiskele’de İlk Oy Yasin Özlü’ye


AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, ev ve site ziyaretleriyle Başiskeleli komşularıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Komşularının gönüllerine dokunan Özlü, onlardan büyük bir ilgi ve teveccüh topluyor.

Başiskele’nin her caddesini her sokağını tek tek gezen, çalmadık kapı, sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmayan Yasin Özlü, son olarak Yaylacık, Aydınkent ve Mahmutpaşa Mahallelerinde ev toplantıları gerçekleştirdi.

Başiskele’de 7’den 70’e herkes ve her kesimi kucaklayan Özlü, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde ilk kez oy kullanacak Sarp Karaca’nın gönlünü fethederek ilk oyunu kaptı. Bu seçimde ilk kez oy kullanacağını söyleyen 18 yaşındaki Sarp Karaca, “İlk oyum Yasin Abi’ye” diyerek Yasin Özlü’ye destek verdi.

HASTA VE YAŞLI KOMŞULARININ HAYR DUASINI ALDI

Yaylacık Mahallesi’nde de hasta ve yaşlı ziyaretleri yapan Başkan Adayı Yasin Özlü, “Samimi sohbetleri, duaları ve güler yüzleri ile bizlere bu çıktığımız yolculukta en büyük desteği veren tüm komşularıma ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

Başiskele’yi hep birlikte yöneteceklerini vurgulayan Özlü, “Başiskelemizi daha yaşanabilir kılmak ve daha kaliteli hizmetlerin devamı için halkımızla istişarelerimizi sürdüreceğiz. Bize evini ve yüreğini açan hemşehrilerimize çok teşekkür ederim.” dedi.