” Başiskele’yi el ele, gönül gönüle yöneteceğiz”AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi Başiskeleli komşularıyla istişare toplantılarına devam ediyor.

Başkan Adayı Özlü’nün ev sahipliğinde Başiskele Seymen Sahili Lastik İş Sendikası Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraaslan, birçok partili ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü’nün “Çaylar bizden, muhabbet sizden” sözüyle yaptığı davete icabet eden Başiskeleliler programa yoğun ilgi gösterdi. Sıcak ve samimi ortamda gerçekleştirilen buluşmada sıcak çaylar eşliğinde, karşılıklı hoş sohbetler edildi. Komşularının istek ve önerilerini dinleyen, onların sorularını cevaplandıran Özlü, ilçeye yapacağı hizmetler hakkında da komşularına bilgi verdi.

Ovacık’tan Spetlipınar’a, Serindere’den Servetiye’ye uçtan uca 209 km² alanda hiçbir mahalleyi ayırmadan hizmet edeceklerini söyleyen Yasin Özlü, “Başiskele’de her bir metrekareyi kucaklayarak hizmetlerimize devam etmek istiyoruz” dedi.

Özlü, “Fiziki dokunuşların yanı sıra sosyal ve kültürel alanda da çalışacağız. Gönül Belediyeciliği şiarıyla, ilçemizi sizlerle birlikte el ele, gönül gönüle yöneteceğiz” diye konuştu.

“Sosyal medyadan duyurduğumuz davetimize icabet ederek Lastik-İş Sosyal Tesisleri’ne gelen komşularımıza ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.” diyen Yasin Özü, “Komşularımız muhabbet dolu sohbetleri ile bize şevk verdiler. Bizim en büyük hazinemiz işte bu samimiyettir.” ifadesini kullandı.