Cemil Yaman’dan Yasin Özlü’ye Destek

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ve Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, Başiskele’de seçim çalışmalarına katılarak bazı temaslarda bulundu.

AK Parti Başiskele İlçe Başkanlığı’nın SKM programkarı kapsamında Yasin Özlü, Milletvekili Cemil Yaman’ın da desteğiyle Altınkent, Serdar, Barbaros ve Paşadağ Mahalleleri’nde Başiskeleli komşularıyla bir araya geldi.

AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral’ın katılımı ve Kadın Kolları teşkilatının desteği ile ev ve site ziyaretlerini sürdürüyor.

Başiskeleli komşularıyla her ortamda bir araya gelen, halkla iç içe olan, onlarla hasbihal eden Başkan Adayı Yasin Özlü, “Kocaeli Milletvekilimiz Cemil Yaman anlattığı hikâyelerle gecemize neşe kattı. Bizlere gönül sofralarını açan ev sahiplerimize ve katılan tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum.” dedi.

CEMİL YAMAN: “YASİN ÖZLÜ İŞİNİN EHLİ BİRİ”

Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Yasin Özlü’den övgü dolu sözlerle bahsederken vatandaşlardan 31 Mart Yerel Seçimleri için destek istedi.

Yaman, “Belediye Başkanı sizin emanetçinizdir. Bu aziz millet vergi verir ve devlet belediyelere bir bütçe verir. Belediye başkanları da bu bütçeyle o şehre hizmet eder. Siz ilçenizi, beldenizi, mahallenizi, sokaklarınızı, evinizi belediye başkanına emanet ediyorsunuz. En iyi emanetçiyi seçmek lazım. Belediye başkanlarının elinden ve dilinden emin olmak lazım. Güvenilir ve işi bilen olması lazım. Yasin kardeşim de siyasetin içinden gelen, işinin ehli, belediyeciliği bilen birisi. Bu şehir ve insanları da çok iyi biliyor ve tanıyor. En önemlisi de biz onun elinden ve dilinden de eminiz. Sayın Cumhurbaşkanımız da bu kenti ona emanet etti. Sizler de Yasin Özlü kardeşimize sahip çıkar ve onu desteklerseniz size hizmetkâr olacaktır.” diye konuştu.