“Cumhur İttifakı, Türkiye’nin Bekasının Çerçevesi ve Çatısıdır” 


Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, MHP Lideri Devlet Bahçeli ve AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kurulan Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin bekasının çerçevesini ve çatısını oluşturduğunu söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Başiskele İlçe Teşkilatı istişare toplantısı Başiskele Sahili’nde özel bir restoranda gerçekleştirildi.

AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral ve yönetimiyle beraber toplantıya katılan Yasin Özlü, burada yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Yaklaşık 3 aydır sahada tevazu, samimiyet ve büyük bir gayret ile MHP Başiskele İlçe Teşkilatı ile omuz omuza, kol kola mahalle mahalle, köy köy, sokak sokak gezdiklerini ifade ederek, “Cumhur İttifakı’nın şahsında her gittiğimiz yerlerde Başiskeleli hemşehrilerimizin ilgisiyle ve sevgisiyle karşılaşıyoruz. Bu ilginin ve sevginin Cumhur İttifakı’na sayın liderlerimize olan güvenin Başiskele’deki tezahürü olarak sokaklarda gezmek, Başiskele’nin evladı olarak bu kardeşiniz için ayrı bir şeref ve onurdur. Bizlere bu onuru yaşattığı için bu ittifakı Türkiye’nin bekasının çerçevesini ve çatısını oluşturan sayın MHP Lideri Devlet Bahçeli ve sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a minnettarız.” diye konuştu.