“Dostun Evi Gönüller Olunca, Gönüller Yapılır”

Başiskele’deki yüksek performansı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran AK Parti Başiskele Belediyesi Başkan Adayı Yasin Özlü, tevazu, samimiyet ve gayret ile yerel seçim çalışmalarına devam ediyor.

Başiskele’de adım atmadık sokak, çalmadık kapı, sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmamakta kararlı olan Yasin Özlü, her gününü dolu dolu geçiriyor.

Yoğun bir seçim temposu içerisinde olan Özlü, enerjisi ve samimiyetiyle Başiskeleli komşularının her kesimi tarafından sevgi ve büyük bir muhabbetle karşılanıyor.

Başkan Adayı Yasin Özlü, beraberinde AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral ve yönetimiyle birlikte hemşerilerinin hanelerine misafir olmayı sürdürüyor.

Karadenizliler Mahallesi, Vezirçiftliği Mahallesi, Döngel Mahallesi ve Yeşilkent Mahallesi’nde komşularına misafir olan Özlü, yapılan ev ziyaretlerinin kendileri için çok verimli geçtiğini ifade ederek şunları söyledi:

“Gerçekleştirdiğimiz ev ziyaretleriyle hem komşuluk ilişkilerimizi güçlendiriyor hem de daha iyi bir Başiskele için yapılması gerekenleri birlikte ele alıyoruz. Ziyaretlerimizde 7’den 70’e  herkesin ve her kesimin istek, görüş ve önerilerini dinleyip notlar alıyoruz. Dostun evi gönüller olunca, gönüller yapmaya gelinir. Onlar bizi gönüllerinde misafir ettiler, biz de onların gönüllerine dokunduk. Bizi evlerinde ağırlayan her komşuma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”