“Her Meslek Gönülden Yapılmalı”

AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, ilçedeki esnafları ziyaret etmeyi sürdürerek istişareye devam ediyor.

Yerel seçime yönelik çalışmalarını ilçe genelinde tüm hızıyla sürdüren Yasin Özlü, Vezirçiftliği ve Seymen Mahallesi’nde faaliyetlerini sürdüren esnaf ve işyerlerini ziyaret etti.  

Başiskele’de gönül belediyeciliğini sürdüreceklerini vurgulayan Başkan Adayı Yasin Özlü, esnaf komşularına hayırlı ve bereketli kazançlar dileyerek onlardan yerel seçimler için destek istedi.

Her mesleğin gönülden yapıldığında gönüller kazandıracağını ifade eden Yasin Özlü, “Her meslek gönülden yapılmalı. Biz inanıyoruz ki Başiskele esnafı da işlerini gönülden yapıyor. Rızkını temin etmek için büyük emek veriyor ve halka gönülden hizmet sunuyor. Bizler de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği rota doğrultusunda tevazu, samimiyet ve gayret ile gönül belediyeciliğini bu yeni dönemde de sürdüreceğiz.” diye konuştu.

Esnaf ziyaretlerinde esnaf ile bol bol sohbet eden Özlü, yapacağı projeler hakkında bilgiler verdi, esnaf komşularının istek ve önerilerini dinledi.