“Her Zaman Halkımızla Birlikte Yürüyeceğiz”


Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, Cumhur İttifakı’na gönül verenlerle Başiskele Sahili’nde dev bir yürüyüş gerçekleştirdi.

Başiskele Sahili’nden başlayan ve yaklaşık 2 kilometre süren yürüyüşe, AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral ve yönetimi tam kadro katılırken bini aşkın genç yaşlı, kadın erkek binlerce vatandaş da AK Parti ve Türk bayrakları ile yürüyüşe destek verdiler.

Başiskele Belediyesi Meclis Üyeleri ve Cumhur İttifakı Meclis Üyesi adaylarının da eşlik ettiği yürüyüşte Belediye Başkan Adayı Yasın Özlü, 31 Mart Yerel Seçimlerine bir hafta kala rakiplerine dev gövde gösterisinde bulundu.

Yürüyüş sonunda bir konuşma yapan Yasin Özlü, “Büyük bir coşku, heyecan ve samimiyetle bizlerin yanında olan, bizlerle yürüyen tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle önümüzdeki hafta Pazar günü yapacağımız kutlu yürüyüşümüzün küçük bir provasını yaptık burada. İnşallah pazar akşamı en büyük horonu Başiskele’de kuracağız. Bir ucu Yeniköy’de bir ucu Kullar’da olan bir halay kuracağız.” dedi.

Gençlerin coşkulu tezahüratlarıyla konuşmasına devam eden Başkan Adayı Yasin Özlü, “Bu programı yapmaya dün saat 16:00’da karar verdik. Teşkilatlarımızı da fazla yormayalım diye haber vermedik ama maşallah bazı partilerin genel başkanlarının mitinge topladıkları kadar kişi var burada. Elhamdulillah, Allah bize Başiskele’de sizlerle yürümeyi de nasip etti. 1 Nisan’dan itibaren de yine her zaman olduğu gibi halkımızla yürümeye devam edeceğiz ve Başiskele’yi hep birlikte yöneteceğiz.” diye konuştu.