“Hizmet Aşkıyla Yola Devam”

Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, tevazu, samimiyet ve gayret ile Başiskele’de gönüllere girerek hizmet aşkıyla yola devam edeceklerini söyledi.

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala Başkan Adayı Yasin Özlü, “Cumhur İttifakı” adayı olarak her platformda her zaman komşularıyla bir araya geliyor. Yasin Özlü, son olarak Yeşilkent Mahallesi’nde çat kapı ev ziyaretleri yaptı, mahalle pazarını gezdi.

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Koral, MHP İlçe Başkanı Serkan Günaydın, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Dilek Karakuş ve Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraaslan ve parti üyelerinden oluşan kalabalık bir grup ile ev ziyaretleri yaparak, hemşehrilerinin gönüllerine dokunmayı sürdürüyor.

Başiskele’de SKM programları kapsamında her gün en az iki mahallede seçim çalışmalarını sürdüren Yasin Özlü, önceki gün Yeşilkent Mahallesi’nde çat kapı ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Komşularıyla hasbihal eden Özlü, onlarının gönüllerine misafir oldu.

PAZAR ESNAFINI DA ZİYARET ETTİ

Özlü, Yeşilkent Mahallesi’nde kurulan semt pazarını da ziyaret ederek pazarcı esnafına da kolaylıklar ve bol kazançlar diledi.  Sabahın erken saatlerinden akşam geç saatlere kadar pazarcı esnafının çalıştığını vurgulayan Özlü, “Yaz-kış demeden hem kendi rızkını temin edip, hem de her evde ihtiyaç duyulan sebzeyi, meyveyi insanımıza ulaştıran pazarcı esnafımıza hayırlı işler bol kazançlar diliyorum.” dedi.

Yasin Özlü ve beraberindeki kalabalık heyet, alışveriş yapmaya gelen vatandaşlara da bez çanta hediye etti.

YEŞİLKENT’TEN VEZİRÇİFTLİĞİ’NE

Gün boyu halkla iç içe olan Yasin Özlü, yapacak olduğu projeleri komşularına aktarmak için ev ev gezmeyi de ihmal etmiyor. Yeşilkent Mahallesi’nde bir ev toplantısı gerçekleştiren Özlü, günün sonunda Vezirçiftliği Mahallesi’nde komşularının evine ve gönüllerine misafir olarak komşularından 31 Mart Yerel Seçimleri için destek istedi.