“Hizmetlerimizle Başiskeleli Hemşehrilerimizin Gönüllerine Gireceğiz”


Cumhur İttifakı ve AK Parti Başiskele Belediye Başkanı Adayı Yasin Özlü, hizmet belediyeciliğinin en güzel örneklerinin “AK Belediyecilik” anlayışıyla Başiskele’de verildiğini ifade ederek, “1 Nisan’dan itibaren yapacağımız hizmet ve projelerle Başiskeleli hemşehrilerimizin gönüllerine gireceğiz.” dedi.

31 Mart Yerel Seçimleri için son günlere girilirken SKM programları kapsamında çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Yasin Özlü, ilçenin iki mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Yasin Özlü, Bahçecik’te önceki akşam gerçekleştirdiği mahalle buluşması gibi Barbaros Mahallesi ve Fatih Mahallesi’nde yine coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Yasin Özlü’ye bu mahalle buluşmalarında Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, MHP MKYK Üyesi Hilal Elmas, AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral, MHP Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın, AK Parti Başiskele İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Karakuş, MHP Başiskele İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Şentürk ve AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraaslan eşlik etti.

Mehter marşlarının ve Başiskeleli komşularının coşkulu tezahüratları eşliğinde alana giren Yasin Özlü ve beraberindekiler halkın coşkusuna ortak oldu.

İlk olarak Barbaros Mahallesi’nde miting havasında gerçekleşen mahalle buluşmasında Yasin Özlü, Başiskeleli hemşehrilerine seslendi.

Yasin Özlü burada yaptığı konuşmada, “Tam 73 gündür sahada büyük bir gayretle çalışıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın, AK Partimiz’in, Cumhur İttifakımız’ın şahsında milletimiz her gittiğimizde bizi bağrına basıyor. Ne kadar şükretsek azdır. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum.” dedi.

AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana teşkilatın hemen hemen her kademesinde görev aldığını ifade eden Yasin Özlü, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bizler Başiskele’nin bir evladı olarak, kardeşiniz olarak, AK Parti’nin son 17 yılda Gençlik Kolları’nda başlayarak hemen hemen teşkilatın her kademesinde görev almış bir kardeşiniz olarak, daha da önemlisi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Başiskele’deki tercihinin iradesi olarak burada sizin karşınızda olmanın, Başiskele’de Cumhur İttifakı’nın Belediye Başkanı Adayı olmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Çok şükür ki, kendisinin hangi siyasi iradenin, hangi siyasi teşkilatın temsilcisi olduğunu açıklayamayanlar, biz sizlere Cumhurbaşkanımızın selamını getirdik dememizden dolayı bizi eleştiriyorlar.”