“Kadınlarımız Bizim Baş Tacımız”

Başiskele Belediye Başkan Adayı  Yasin Özlü, AK Parti Başiskele Kadın Kolları’nın organize ettiği programlarda Başiskeleli kadınlarla buluşmaya devam ediyor.

Başiskele’nin 37 mahallesinde gerçekleştirdiği mahalle ve ev ziyaretlerinde kadınlardan büyük ilgi gören Yasin Özlü, komşularıyla istişarelerde bulunuyor ve ilçeye kazandırılacak yeni projeler hakkında da onlara bilgiler veriyor.  

AK Parti Başiskele İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Karakuş’un önderliğinde yönetimi ve mahalle başkanlarıyla kadınların Başiskele’de büyük başarılar elde ettiğini ifade eden Özlü, “Yaşamın her alanında bizleri onurlandıran, değerlerimizin yaşatılmasında sergiledikleri fedakârlık, cefakârlık ve hoşgörüyle bütün güzelliklere layık olan kadınlarımız her zaman baş tacımız olmuştur.” dedi.

Toplumun yapı taşı olan aile kurumunun orta direği olan kadının çok güçlü olması gerektiğini vurgulayan Özlü, “Demokratik ortamların oluşumunda ve gelişiminde kadınlarımızın sevgi, merhamet ve hoşgörüsünün örnek alınması gerekir. Toplumumuzun yarısı kadınlardan oluşurken diğer yarısını yine kadınların yetiştirdiğini unutmayalım. O yüzden nice Fatih’ler, nice Atatürk’ler  ve nice Recep Tayyip Erdoğan’lar yetiştirecek kadınlarımıza en iyi hizmeti sunmak bizim boynumuzun borcudur.” şeklinde konuştu.

Bütün kadınların hak ettiği değeri alması ve hak ettiği yere gelmesi için büyük çaba harcayacaklarını söyleyen Yasin Özlü, “Başiskele’mizde kadınlarımızın eşit bireyler olarak toplumda kabul görmesi ve bütün sorunlarının çözümü için hep birlikte çalışacağız. Kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yaparak yeni yapılacak projelerimizin odak noktasında kadınlarımız yer alacak.” diye konuştu