“Kadınlarımızın Desteğiyle Her Alanda Gelişeceğiz”


Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, Vezirçiftliği Semt Konağı’nda kursiyer bayanlarla bir araya geldi.

Başkan Adayı Yasin Özlü’ye AK Parti Başiskele İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Karakuş ile Vezirçiftliği Mahalle Muhtarı Bahattin Aktepe eşlik etti. 

Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen toplantıda komşularıyla hasbihal eden Yasin Özlü,  burada bir konuşma gerçekleştirdi.

Kocaeli’de iki önemli projede görev aldığını vurgulayan Yasin Özlü, “Hem siyasette hem de bürokratik hayatta AK Partili olduğumuz için bize bazı sorumluluklar verdiler. Biz de bu sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirip bu göreve talip olduk. Bu davada yetişen biri olarak, bize bu kadar emek veren, siyasette tecrübe edinmemizi sağlayan ve bize bir çok görevler veren davamıza hizmet etme gereği duyuyoruz.” dedi.

Vatandaşlarla her zaman istişare yapacaklarını ve Başiskele’yi hep birlikte yöneteceğini ifade eden Özlü, “Başiskelemizi yönetirken yeni kaynaklar bulacağız ve ilçemizde yaptığımız hizmetlerin kalitesini artıracağız. Başiskelemiz kadınların desteği ile her alanda gelişmeye ve güzelleşmeye devam edecek. 1 Nisan’da göreve geldiğimizde neyi nasıl yapmamız gerektiğini bilerek göreve geliyoruz. Vatandaşlarımızın tüm dertlerini dinlemek için onlara zaman ayıracağız ve ilçemizin tüm sorunları çözmek için büyük bir gayretle çalışacağız.” diye konuştu.