KORGANLI HEMŞEHRİLERİNDEN YASİN ÖZLÜ’YE TAM DESTEK

Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkanı Adayı Yasin Özlü, 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Gece gündüz, yağmur çamur demeden Başiskeleli komşularıyla buluşmaya devam eden Yasin Özlü, ilçenin önemli Sivil Toplum Kuruluşları’nı ziyaret ediyor.

Başiskele Karadenizliler Mahallesi’nde bulunan Kocaeli Korganlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Başkan Adayı Yasin Özlü, vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Samimi ve sıcak bir ortamda geçekleşen toplantıda Yasin Özlü, projelerini Korganlı hemşehrilerine anlattı.

Karadenizliler Mahallesi’nin her sokağını gezdiğini ifade eden Özlü, “Başiskelemizin tüm sorunlarını biliyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren tedaviye başlayacağız.” dedi.   

Yapımı devam eden Karadenizliler Camii hakkında da bilgi veren Yasin Özlü, inşaatı devam eden caminin en kısa zamanda bitirilerek ibadete açılacağının müjdesini verdi.

“Başiskele’de herkesin ve her kesimin başkanı olacağım” diyen Başkan Adayı Yasin Özlü, “İlçemizde tüm projelerimizin merkezine insanı koyduk. Biz ilçemizin hem fiziki yollarını hem de “Gönül Belediyeciliği” ile halkımızla manevi yollarımızı inşa edeceğiz.” diye konuştu.

Özlü, değerli fikirleri, görüşleri ve nazik misafirperverlikleri için Korganlı hemşehrilerine teşekkür etti.