Omuz Omuza, Gönül Gönüle Çalışıyorlar

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için omuz omuza ve gönül gönüle birlikte çalışıyor.

Başkan Hüseyin Ayaz ile Başkan Adayı  Yasin Özlü, Yeşilyurt Mahallesi’nde bulunan Zümrüt Sitesi’nde komşularıyla bir araya geldiler. Sıcak ve samimi ortamda geçen toplantıda Başkan Ayaz ve Özlü, Başiskeleli hemşehrilerinin istek ve önerilerini dinlediler.

Yasin Özlü’ye Başiskelelilerin sahip çıkmasını ve ona destek vermelerini isteyen Başkan Hüseyin Ayaz, “Yasin kardeşimizin bu seçimde benden daha fazla oy alarak zafere ulaşacak. AK davamız için 10 yıldır hep birlikte çalışıp gönülden yaptığımız hizmetlere AK belediyecilik anlayışıyla devam edeceğiz.” diye konuştu.

Başkan Adayı  Yasin Özlü ise, kendisine göstermiş olduğu desteklerden dolayı Başkan Hüseyin Ayaz’a teşekkür ederek, “Başiskelemizi hep birlikte en güzel ve kaliteli hizmetlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Siz değerli hemşehrilerimizin istekleri doğrultusunda, sizlerle yaptığımız istişarelerle ilçemizi birlikte yöneteceğiz.” dedi.