Özlü, Dokunmadık Gönül Bırakmıyor


AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, Başiskeleli komşularıyla buluşmaya devam ediyor.

Yasin Özlü, AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral, İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Karakuş,  İlçe Gençlik Kolları Başkanı Melih Karaaslan, ilçe yöneticileri ve mahalle başkanlarıyla beraber SKM programı çerçevesinde ilçede kapı kapı dolaşarak sıkılmadık el, dokunmadık gönül bırakmıyor.

Mahalle ve ev ziyaretlerinin yanı sıra iş yeri ve esnaf ziyaretleri de yapan Özlü, ilçe sınırları içinde kurulan pazarları da geziyor. Son olarak Kullar Kapalı Semt Pazarı’nda pazarcı esnafıyla hasbihal eden Özlü, alışverişe gelen vatandaşlarla da sohbet etti. Esnaflara kolaylıklar dileyen Başkan Adayı Yasin Özlü, alışveriş yaptı, hemşerilerinin talep ve önerilerini dinledi.

Günün büyük bir bölümünü sokakta esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek geçiren ve onların taleplerini dinleyen Özlü, yaptığı ev ziyaretleriyle da hasta ve yaşlı komşularının gönüllerini kazanıyor.

GENÇLERE ÖZEL İLGİ

Başiskele’nin her mahallesinde adım atmadık yer, çalınmadık kapı bırakmamayı hedefleyen Yasin Özlü, Fatih Mahallesi’ne yaptığı ziyarette de gençlerle buluştu.

“Gençlerle aynı dili konuşabilmek, enerjilerini hissedebilmek büyük nimet.” diyen Başkan Adayı Yasin Özlü, Başiskele’nin farklı noktalarında gerçekleştirdiği ziyaretlerde gençlere özel ilgi gösteriyor.

Özlü, “Gençlerin fikirlerini, düşüncelerini önemsiyoruz. Spordan kültür sanata her alanda gençlerin ihtiyaçları için özel projeleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz.” dedi.