Özlü’den Başiskele Kocalelisporlular Derneği’ne Ziyaret 


Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala dur durak bilmeden çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından, şahsı Başiskele Belediye Başkan adaylığı açıklandıktan sonra Başiskele’de adım atmadık sokak, tokalaşmadık el, dokunmadık gönül bırakmayan Yasin Özlü, Başiskeleli kadın erkek, çoluk çocuk, 7’den 70’e herkesin büyük sevgisini kazandı.

“Gönül Belediyeciliği” şiarıyla tevazu, samimiyet ve gayret ile Başiskeleli hemşehrileriyle bir araya gelen Yasin Özlü, Cumhur İttifakı’nın zafer sancağını Kocaeli ilçeleri arasında en yükseğe taşımakta kararlı.

Yasin Özlü, önceki gün MHP Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın ile beraber Barbaros Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Bu sene şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Kocaelispor’a gönülden destek veren Başiskele Kocalelisporlular Derneği’ni de ziyaret eden Yasin Özlü, taraftarlar ile bir araya gelerek onlar hasbihal etti. Özlü burada yaptığı konuşmada, “Başiskele’de spora ve gençliğe büyük önem veriyoruz. Kocaelisporumuz’a da desteğimiz tam. Bu sene şampiyonluktan çok umutluyuz ve gelecek yıllarda da en kısa zamanda Kocaelisporumuz’u Süper Lig’de görmek istiyoruz. Bunun için de taraftarların desteği çok önemli. Biz de taraftar derneklerimize ve taraftarlarımıza her türlü desteği sağlayacağız.” dedi.