“Uçtan uca 209 km² alanda tüm Başiskele’yi kucaklayacağız”

“Uç  tan uca 209 km² alanda tüm Başiskele’yi kucaklayacağız”

AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, 31 Mart Yerel Seçimleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Yoğun bir tempoda seçim çalışmalarını sürdüren  Yasin Özlü,  Ovacık’tan Sepetlipınar’a, Serindere’den Servetiye’ye uçtan uca 209 km² alanda tüm Başiskele’yi kucaklayarak gönüller kazanıyor.

Mahalle ve ev ziyaretlerine devam eden Özlü, çalmadık kapı, sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmamakta kararlı. Yasin Özlü, son olarak Yeşilyurt Mahallesi’nde esnaflarla bir araya gelirken, daha sonra  Körfez Mahallesi Işıl Sitesi’nde oturan Şaban Yolcu ve komşularıyla buluştu. Özlü, kutsal topraklara giderek umre vazifesini yerine getiren Fatih Kav‘ı da ziyaret ederek hayr dualarını istedi.

İnsan odaklı gönül belediyeciliği şiarıyla fiziki, sosyal, kültürel, sportif gibi her alanda Başiskele’ye hizmete devam edeceklerini ifade eden Özlü, “Bizim vazifemiz hemşehrilerimizin ömürlerine ömür katacak, yaşam kalitelerini artıracak güçlü ve gelişmiş bir Başiskele’yi ortaya çıkarmak. Gönül birliğiyle ve hep beraberce bunu başaracağız. Bizim önceliğimiz insanımız.” dedi.

“Bizler Basiskele’ye hizmet aşkımız ve sevdamızda işimizi iyi yaparak, çok çalışarak, doğru yöntem ve usüllerle hedefe yürümek hedefindeyiz.” diyen Yasin Özlü Başiskeleli komşularından destek istedi. Özlü, “Başiskele’mizde yaşayan bütün hemşehrilerimiz bizim için aynı ölçüde değerli ve çok kıymetli. Bu yolda bizim de en büyük destekçimiz halkımız. Biz el ele, gönül gönüle, birlik, dirlik, beraberlik ve kardeşlik içinde Başiskele’yi birlikte yöneteceğiz.” diye konuştu