Yasin Özlü: “Başiskele’de ulaşım ağını genişleteceğiz”

Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, Başiskele’de ulaşım ağının ve imkanlarının daha iyi duruma getirileceği müjdesini verdi.

Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmeden önce Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Park Kurucu Genel Müdürlüğü de yapan Yasin Özlü, Başiskele’de hizmet veren otobüs ve minibüs motorlu taşıyıcılar koperatiflerini ziyaret etmeyi sürdürüyor.

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarını hızlandıran Başkan Adayı Yasin Özlü, SKM programları kapsamında son olarak Kullar Otobüs ve Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Koperatifleri’ni ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Ulaşım Park Genel Müdürlüğü görevinde de önemli başarılara imza atan Yasin Özlü, “Başiskelemiz’de ulaşımı en iyi noktaya getirmek, Başiskele’nin ve Başiskeleli hemşehrilerimizin ulaşım imkanlarını artırmak ve yollarımızı daha konforlu ve modern hale getirmek için tüm ilgililerle istişare ediyoruz. Yeni dönem ile birlikte Başiskelemiz’de ulaşım ağını ve imkanlarını genişleteceğiz.” dedi.