Yasin Özlü Dur Durak Bilmiyor

Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, yerel seçim çalışmalarına ve ilçedeki ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Başiskele’de doğup büyüyen, siyasetin içinden gelen, genç ve dinamik kişiliğiyle ilçenin dört bir tarafını tevazu, samimiyet ve gayret ile dolaşan Yasin Özlü, ziyaretlerde Başiskeleli hemşehrilerinden de büyük ilgi görüyor.

Yasin Özlü, Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Melih Özkaraaslan ve yönetimi eşliğinde ilçede ikamet edip 18 yaşına yeni girerek yerel seçimde oy kullanacak gençlere çat kapı yaptı. Gençlere çat kapı doğum günü sürprizi yapan Başkan Adayı Yasin Özlü, hediye olarak geleceğin teminatı gençlere Ay-Yıldızlı Türk Bayrağı teslim etti.

Yasin Özlü, Yuvacık Yakacık Mahallesi’nde de hasta ve yaşlıları da ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Büyüklerinin ellerini öperek geçmiş olsun ve hayırlı, uzun ömürler dileklerini kendilerine bizzat ileten Yasin Özlü, hasta ve yaşlı vatandaşların hayr dualarını aldı.

“BAŞİSKELE’DE ULAŞIM İÇİN EN İYİ ŞARTLARI SAĞLAYACAĞIZ”

Yasin Özlü, son olarak Yuvacık Taşıyıcılar Kooperatifi’ndeki şoförleri ziyaret etti. Ulaşım Park A.Ş’nin kurucusu da olan Özlü burada yaptığı ziyarette, “Ulaşım hizmetleri konusunda tecrübeleri olan biriyim ve bu mesleğin zorluklarını çok iyi biliyorum. Canımızı, yükümüzü ve zamanımızı taşıyan şoförlerimiz için en iyi şartları sağlayacağız.” diye konuştu.

YASİN ÖZLÜ’NÜN ZİYARETLERİNE YOĞUN İLGİ

Başiskele’nin her mahallesinde toplantılar gerçekleştiren Yasin Özlü, komşuları tarafından yoğun ilgi, samimiyet ve coşkuyla karşılaşıyor. Son olarak Fatih Mahallesi’nde kıraathane toplantısı gerçekleştiren Yasin Özlü, mahallenin gençleri tarafından coşkulu bir şekilde karşılandı.

“31 Mart’a gençlerimizin bu heyecan ve coşkuları ile yürüyoruz.” diyen Yasin Özlü, toplantılarda komşularının istek ve önerilini dinledi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda Başkan Adayı Yasin Özlü, Başiskele’de yapılacak projelerini anlattı.