Yasin Özlü Gönüllere Dokunuyor

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Başiskele Belediyesi Başkan Adayı olarak gösterilen Yasin Özlü, Başiskeleli komşularını evlerinde ziyaret ediyor.

AK Parti Başiskele İlçe Kadın Kolları’nın düzenlediği program kapsamında Serdar Mahallesi, Şehitekrem Mahallesi ve Aydınkent Mahallesi’nde komşularını ziyaret eden Özlü, sıcak ve samimi ortamda hemşerileriyle bir araya geldi.

TOPLUMUN HER KESİMİYLE BİR ARAYA GELİYOR

“Gönül Belediyeciliği”ni kendine şiar edinen Yasin Özlü, AK Parti Başiskele İlçe Teşkilatı ve Kadın Kolları Yönetimi’nin de iştirak ettiği ev ziyaretlerinde komşularının ikram ettiği çayları içerek gönülden gönüle köprüler kurdu. Özlü, komşularının yeni dönemden beklentilerini dinledi, önerilerine ve tavsiyelerini not aldı.

Toplumun her kesimiyle ve herkesle her ortamda bir araya gelen M. Yasin Özlü, yapılacak projeler hakkında da komşularını bilgilendirdi.

“KALİTELİ HİZMETLERLE İLÇEMİZİ MODERNLEŞTİRECEĞİZ”

Başiskele’de fiziki alt yapı ve üst yapı çalışmaları kadar, “Gönül Belediyeciliği” ile komşularının gönüllerine de dokunarak kaliteli hizmetler yapacaklarını söyleyen M.

Yasin Özlü, “Hep birlikte Başiskelemiz’de gönül köprüleri kuracağız. El birliğiyle büyük bir gayretle, aşkla, şevkle daha çok çalışarak ilçemizi daha modern hale getirerek hizmet çıtasını yükselteceğiz.” dedi.

Başiskeleli komşuları da ziyaretten dolayı Yasin Özlü’ye teşekkür ederken, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nin şimdiden hayırlı olmasını dilediler.