Yasin Özlü: “Gönülleri Birleştiren Köprüler Kuracağız.”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, Başiskele’de hizmet veren esnafı ziyaret etmeyi sürdürüyor.

Başiskele’nin her bir mahallesini ayrı ayrı gezen Yasin Özlü, esnaf ziyaretlerinden önce demokrasinin mihenk taşı olan muhtarları ziyaret etti.  Özlü, Mahmutpaşa Mahalle Muhtarı Niyazi Mutlu, Yeşilyurt Mahallesi Nihat Karaaslaner, Kılıçarslan Mahallesi Coşkun Tuncay ve Şehitekrem Mahallesi Yusuf Mandıra ile bir araya gelerek hasbihal etti. Kısa sohbet sonrası mahalle muhtarlarının eşliğinde esnaf, işyeri ve kıraathaneler ziyaret edildi.

AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral ve yönetiminin de katılımıyla Kılıçarslan, Şehitekrem, Atakent, Mahmutpaşa, Mehmetağa ve Yeşilyurt Mahalleleri’nde esnaf, işyeri ve kıraathaneleri ziyaret eden Başkan Adayı M. Yasin Özlü, Başiskeleli komşularından 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’ye destek vermelerini istedi.

“BİZİM ESNAFIMIZ, GÜVENİRLİĞİN VE DÜRÜSTLÜĞÜN SİMGESİ”

Ziyaret ettiği tüm işyerlerinde büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanan, esnafın ve vatandaşın her birini tek tek kucaklayan Özlü, “Bizim kültürümüzde, bizim medeniyetimizde esnaf sadece ticaret yapan kişi değildir. Esnaf; güvenilirliğin, dürüstlüğün simgesidir.” dedi.

“BAŞİSKELE’NİN EKONOMİSİNİ CANLANDIRACAĞIZ”

Başiskele’de yapılacak yeni projelerle turizmin gelişmesine daha büyük katkı sağlayacaklarını söyleyen Yasin Özlü, “İlçemizi hak ettiği seviyenin daha çok üzerine çıkararak ekonomimizi canlandıracağız.” diye konuştu.

Özlü, ilçede belediyecilik hizmetlerine yeni bir anlayış getireceklerini belirterek, “Tevazu, samimiyet ve gayret ile birlik ve dirlik içinde gençliğimizin ve Basiskele’ye olan aşkımızın, sevdamızın heyecanıyla çok çalışarak, ilçemizi AK Belediyecilik anlayışıyla birlikte yöneteceğiz.” ifadesini kullandı.

YASİN ÖZLÜ TALEP VE BEKLENTİLERİ BİRİNCİ AĞIZDAN DİNLEDİ

Her mahallenin, her vatandaşın ayrı ayrı talepleri olduğunu ifade eden Yasin Özlü, “Bu ziyaretlerdeki amacımız, vatandaşlarımızın taleplerini ve beklentilerini yerinde birinci ağızdan öğrenmek ve bu talepler doğrultusunda hizmetlerimizi, projelerimizi planlamaktır.” dedi.

Özlü, beraberindeki AK Parti heyeti ile birlikte ziyaret ettikleri tüm esnaflara kazançlarının hayırlı ve bereketli olması temennisinde bulundu.