Yasin Özlü: “Güçlü Kadın, Daha Güçlü Başiskele”


Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, havaların ısınması ve baharın gelmesiyle beraber Başiskele’nin temiz havasını ve doğal güzelliğini fırsata çeviren Paşadağ Mahallesi sakinlerinin ikindi çaylarına misafir oldu.

Yasin Özlü Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) programları kapsamında AK Parti Başiskele Kadın Kolları Başkanı Dilek Karakuş eşliğinde önceki gün Paşadağ Mahallesi’nde, dinlenme alanlarında güneşin tadını çıkaran hemşehrileriyle buluştu.

Yasin Özlü, hemşehrilerinin ikindi çayı muhabbetlerine ortak oldu. Komşularının istek ve önerilerini dinleyen Özlü, komşularıyla hasbihal etti.

Yasin Özlü Burada kadınlara bir konuşma yapan, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve kıymetli eşi Emine Erdoğan’ın büyük çabalarıyla ülkemizde kadınlarımız artık çok güçlü hale geldi. Kadınlarımız bilgi, birikim ve deneyimleriyle toplumumuzun her alanında daha güçlü hale geldi. Bundan gurur ve onur duyuyoruz. Güçlü kaden güçlü nesil demek. Güçlü kadın, güçlü Başiskele demek. Başiskelemiz’in gelişimi ve değişimi için sizlere ihtiyacımız var. Başiskelemiz’i kadınıyla erkeğiyle hep birlikte yöneteceğiz.” diye konuştu.

Özlü, daha sonra vatandaşlara karanfil dağıtarak bu pazar yapılacak olan seçimler için komşularından destek istedi.