Yasin Özlü Sevgisi Evlere Sığmıyor

Y

Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, Başiskeleli komşularıyla bir araya gelmeye devam ederken yaptığı ev ziyaretlerinde yoğun ilgiyle karşılanıyor.

Mütevazi ve samimi kişiliğiyle kısa zamanda Başiskeleliler’in gönlünü fetheden Yasin Özlü, SKM programları kapsamında yapmış olduğu ev ziyaretlerinde komşularının gönüllerine misafir oluyor. Büyük bir gayret ile seçim çalışmalarını sürdüren Yasin Özlü,  Ovacık’tan Sepetlipınar’a, Serindere’den Servetiye’ye uçtan uca 209 km² alanda tüm Başiskele’yi kucaklamaya devam ediyor.

AK Parti Başiskele İlçe Teşkilatı ve MHP Başiskele İlçe Teşkilatı’nın ortaklaşa organize ettiği programlara hız kesmeden devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkanı Adayı Yasin Özlü, son olarak Seymen Mahallesi’nde bir komşusunun evine misafir oldu. Çok sayıda vatandaşın Yasin Özlü’yü görmek istemesi üzerine misafir olunan evin salonu doldu taştı. Yoğun ilgiden dolayı memnun kalan Başkan Adayı Özlü, hemşerileriyle hasbihal etti. Başiskeleli komşularının talep ve önerilerini dinleyen Özlü, yapacak olduğu projeleri komşularına aktardı.

Yasin Özlü, daha sonra Başiskele Sahili’nde bulunan kafelere uğrayarak gençlerle hasbihal etti.