Yasin Özlü: “STK’larımızı Her Zaman Önemseyeceğiz”


Cumhur İttifakı AK Parti Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, Sivil Toplum Kuruluşları’nın (STK) çalışmalarını ve faaliyetlerini önemseyeceklerini ifade ederek, STK’ları Başiskele’nin sosyal ve kültürel hayatının bir değeri ve parçası olarak gördüklerini söyledi.

Başiskele Belediye Başkan Adayı Yasin Özlü, AK Parti Başiskele İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Koral ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraarslan Trabzon ili Araklı ilçesi Turnalı Köylüleri Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nin organize ettiği Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvası’nın açılışına katıldı.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Yasin Özlü, “Turnalı Köylüleri Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği içinde benim akrabalarımın, arkadaşlarımın ve dostlarımın da bulunduğu çok yakından takip ettiğim bir sivil toplum kuruluşudur.” dedi.

Sivil Toplum Kuruluşlarının ülkede demokrasinin güçlenmesini sağladığı kadar, toplumun bireylerini bir araya getirerek sosyal faaliyetlerde ve etkinliklerde bulunup vatandaşların sosyalleşmesini sağladığını söyleyen Özlü, “Turnalı Köylüleri’nin bu çalışmalarını ve diğer STK’larımızın çalışmalarını Başiskele’nin sosyal ve kültürel hayatının bir değeri ve parçası olarak görüyoruz. Sivil Toplum Kuruluşlarımızı yeni dönemde de önemseyeceğiz ve Başiskele’yi birlikte yöneteceğiz. Allah, Turnalılar Köylüleri’nin bu birliğini ve beraberliğini arttırsın. Başiskelemiz ve ülkemiz adına sizlerden hayırlı sonuçlar bekliyoruz.” diye konuştu.